Teslimat Ve İade Şartları

Aşağıda belirtilen şartlara uygun ürünlerin iadesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.

https://www.zembu.com.tr/ ’dan aldığınız her ürün firmamız garantisi altındadır.

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@zembu.com.tr adresine ürünün fatura numarası, sipariş numarası iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetleri ekibimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orjinal ambalajında herhangi bir kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinin detaylarını info@zembu.com.tr e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi https://www.zembu.com.tr tarafından kabul edilmez.

İPTAL ŞARTLARI
Satıcı firma https://www.zembu.com.tr/ adresinden vermiş olduğunuz siparişin, ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde +90 312 815 23 46 numaralı telefon aracılığı ile ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ ŞARTLARI
https://www.zembu.com.tr/ sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü firmamız garantisi altındadır.

Abonelere Özel Teklifler

İndirimleri Kaçırmayın

Bültenlerimize abone olun ve yeni koleksiyonlar, en yeni tasarımlar ve özel tekliflerden haberdar olun.