Zembu

Zembu Ankara’da bir fabrika.

2001 yılında Ankara’da kurulan şirketimiz hem ev ürünleri imalatı hem de lojistik alanında faaliyet göstermektedir.

Üretimdeki avantajımız kendi hammaddemizi üretiyor olmamızdır. Doğadan, kaynağından elde ettiğimiz kullanılabilir ağaçları kendi tesislerimizde işliyor, iki ana üretim maddemiz olan kereste ve Zembu® masif paneli üretiyoruz. Tüm ürünlerimiz bu kereste ve panellerden üretilmektedir.


Ürün, desen ve koleksiyonlarımız kendi tasarım ofisimizde hazırlanmaktadır. Makine parkuru yüksek teknoloji içeren fabrikamızda 2008 yılından başlayıp günümüze kadar geliştirilen Uğurböcekleri otomasyon programı kullanılmaktadır.

Firmamız Gıda ve Tarım Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Ürünlerimize kimyasal vernik, cila uygulanmaz. Daldırma veya püskürtme zeytinyağı uygulaması yapılır. Ürünlerimizin kullanım amacına göre birçoğunda ( %90 ) bakanlık tarafından verilen “Gıdaya Teması Uygundur” logosu vardır.

Zembu®, sağlıklı ve doğal ürünler üretirken kendinden sonraki nesilleri de düşünür, korusuna kullandığı her ağaç için iki fidan diker.

Firmamız lojistik alanında 28 araç ve Ankara merkezli depolama alanı ve Uğurböcekleri depo yazılımı ile ulusal ve global şirketlere hizmet vermektedir. Bunlardan en önemlisi olan TUPPERWARE TURKEY INC’ye  hali hazırda 43 şehirde hizmet etmektedir.

Abonelere Özel Teklifler

İndirimleri Kaçırmayın

Bültenlerimize abone olun ve yeni koleksiyonlar, en yeni tasarımlar ve özel tekliflerden haberdar olun.